Drodzy Państwo!

Witamy w kolejnym, dla nas już 25-tym sezonie turystycznym! Mamy nadzieję, że w tym roku dołączycie Państwo do grona naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że warto. Należymy do grona organizatorów działających najdłużej na polskim rynku, oferujących bezpieczne kierunki i sprawdzoną bazę turystyczną. Nasze katalogi możecie Państwo znaleźć w ponad tysiącu biurach podróży w całej Polsce oraz w wiodących systemach rezerwacji on line. Co roku wysyłamy wiele tysięcy turystów na wczasy, obozy młodzieżowe, wycieczki, autorskie programy „zwiedzaj i wypoczywaj”. Organizujemy również grupowe wycieczki, tzw. „zielone szkoły” i imprezy integracyjne.

Jako organizator turystyki posiadamy nieprzerwanie gwarancję ubezpieczeniową, której certyfikat jest stale dostępny do wglądu na naszej stronie internetowej. Jesteśmy również rekomendowani certyfikatem RZETELNA FIRMA. Od lat nieprzerwanie należymy do Polskiej Izby Turystyki, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ofert młodzieżowych dostępnych na naszej nowej stronie obozymlodziezowe.turystyka.pl . Prezentowane tu obiekty, kierunki, miejscowości zostały wybrane spośród znacznie szerszej oferty dostępnej na naszej stronie internetowej www.europol.com.pl oraz u naszych agentów. Tam również dostępne są aktualne ceny, nowości, promocje, szczegółowe opisy świadczeń i galeria zdjęć.

Pytajcie Państwo o nasze katalogi w biurach podróży lub skontaktujcie się z nami!

Zapraszamy!

EURO POL TOUR – Wasz tour operator

„Udany urlop za rozsądną cenę”

956526_83883488.gif