INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW.

1.Dlaczego my?

Blisko 25-letnie doświadczenie w organizacji imprez turystycznych, certyfikaty m.in. Polskiej i Młodzieżowej Izby Turystyki, uczestnictwo w programie „Rzetelna Firma”, a przede wszystkim dziesiątki tysięcy zadowolonych i wiernych klientów oraz rosnąca z roku na rok liczba uczestników naszych obozów  – to najlepsze rekomendacje.

Organizując obozy młodzieżowe już od wielu lat staramy się zapewnić każdemu z uczestników niezapomniane wrażenia, dobrą zabawę oraz wspaniałą przygodę po wyczerpującym roku szkolnym. Zapewniając zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach w jednych z najbardziej rozrywkowych miast Europy dajemy możliwość poznania młodzieży i kultury z innych europejskich państw. Jako bezpośredni organizator gwarantujemy najwyższą jakość usług w myśl zasady: „udany urlop za rozsądną cenę”.

2.Co nas wyróżnia?

Młodzieżowe „All Inclusive Light”!

Marzyłeś o obozie młodzieżowym w wersji „All Inclusive”? Trafiłeś idealnie! Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy o wiele więcej świadczeń zawartych w cenie imprezy niż standardowo. W ramach obozu młodzieżowego „All Inclusive Light” proponujemy posiłki bez ograniczeń (za wyjątkiem deserów), dodatkowe napoje do posiłków, popołudniowe przekąski, autokarową wycieczkę do Warny, a nawet klimatyzację, lodówkę i TV-SAT w pokoju!

3.Dlaczego warto jechać na obóz?

doskonała zabawa – jadąc na obóz z EPT macie gwarancję że spędzicie niesamowity czas i na pewno nie będziecie się nudzić. Nasza wykwalifikowana kadra zapewni młodzieży moc rozrywek.
szkoła samodzielności – pobyt na obozie to  doskonała lekcja samodzielności. Przebywanie z dala od rodziców pozwala  na poczucie niezależności i kształtuje  umiejętność radzenia sobie w nowych warunkach.
kształtowanie charakteru i pokonywanie własnych barier – poprzez przebywanie wśród rówieśników i nawiązywanie kontaktu z nimi, ułatwiamy przełamywanie nieśmiałości, braku pewności siebie.
szkoła dyscypliny – wyjazd na obóz młodzieżowy wiąże się z akceptacją regulaminu, podporządkowaniu się wychowawcom i stosowaniu się do przyjętych na obozie zasad.
lekcja gospodarności – wyjazd na obóz wiąże się z przekazaniem pewnej, ustalonej kwoty gotówki. Nie ma lepszej lekcji gospodarności i zarządzania budżetem, jak wyjazd na obóz młodzieżowy. Dzięki temu, uczestnik nabywa ważną umiejętność oszczędzania i rozsądnego zarządzania pieniędzmi.
nawiązywanie nowych znajomości – przyjaźnie zawarte na tego typu wyjazdach to często przyjaźnie na lata.

dreamstime_xxl_25132250